Я лише планую переїзд...

 Як можна підготуватися до переїзду заздалегідь, щоб він пройшов без стресу? 

1. Можна розпочати «розмотлошення».

  Розмотлошення – позбавлення від всього того, що більше не потрібно, але зберігається по якимсь причинам (здавалося що знадобиться, були плани на цю річ, просто забуті речі тощо).

У момент переїзду прийдеться приймати багато рішень, а розхмотлошення вимагає немало уваги і часу. Якщо вже знаєте про запланований переїзд - можна перебрати речі завчасно (за місяць або навіть за пів року). При переїзді найчастіша думка: «навіщо я це зберігаю і де воно взагалі так довго було?» 

 2. Скласти план.

Оглянути свої шафи та написати в блокноті список категорій поетапного упакування/розпакування:

1. потрібні здразу в день переїзду;

2. можна розпакувати протягом тижня;

3. можливе розпакування протягом місяця, довготривале зберігання.

Запаковувати ці категорії можна у зворотньому порядку від того, коли вони будут потрібні. 

3. Почати збирати коробки зручного розміру.

Такі коробки можна зберігати від доставок деяких магазинів (наприклад з доставки від великих магазинів або від памперсів тощо). Є хороший спосіб «для комунікабельних»: пройтися канцелярськими магазинами і попросити у них непотрібні коробки - вони, як правило, не проти. Також гарні коробки можна замовити у спеціальних магазинах. Краще це зробити заздалегідь, адже доставка може тривати деякий час. З матеріалів також знадобиться скотч, маркери, ножиці та філери (пухирчаста плівка, пакувальний папір, пінопласт або інше).

4. Подбати про харчування.  

Виписати сайти або адреси доставки обіду/вечері на старому та новому місці. У день переїзду і перший день на новому місці - столові прилади будуть ще в коробках, готування займає час, а голодним жодного якісного рішення Ви не приймете.

5. Домовитись з усіма "помічниками" на потрібний день.

Відразу забронювати машину, вантажників – це зрозуміло. Але також можна брати допомогу родичів, друзів або запрошеного помічника – адже упаковка речей займає значний час. Якщо у Вас маленька дитина - можна організувати собі допомогу чи няню, адже маленькому буде важко витримати цілий день упаковки/розпакування, коли всі дорослі зайняті. Якщо у вас немовля - можна заздалегідь домовитися з людиною, яка стане вашими "руками". Якщо є домашні улюбленці - можна організувати для них перетримку на день переїзду.

Рекомендую уявити весь день переїзду і записати все, що може піти не так, подбати про можливі проблеми заздалегідь.

З таким плануванням Ви можете зменшити стрес від переїзду в кілька разів.

Юлія Лисак - організатор простору

Замовити послугу

up